Jinn ir tehnoloģiju risinājumu sniedzējs, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu e-komercijas nozares uzņēmumiem

Mūsu mērķis ir palīdzēt jūsu e-komercijas uzņēmumam ietaupīt noliktavas izmaksas, samazināt preču komplektēšanai un iepakošanai atvēlēto laiku, lai jūsu klienti saņemtu ātru un personalizētu sūtīšanu. Mūsu komanda ir apņēmusies:

Vienkāršot un automatizēt procesus un kontroli, lai klienti varētu koncentrēties uz darbībām, kas rada pievienoto vērtību

Samazināt darbības izmaksas, palielinot produktivitāti un procesu efektivitāti

Ļaut klientiem koncentrēties uz pārdošanas apjoma palielināšanu, uzņēmuma izaugsmi un zīmola popularizēšanu

Pasūtījuma komplektēšanas process

Mūsu Stāsts

Uzņēmums Jinn tika izveidots, apzinoties, cik sarežģīti var būt maziem un vidējiem uzņēmumiem atrast vienas pieturas aģentūru, kur to krājumi tiktu pienācīgi uzglabāti, pārvaldīti un nosūtīti bez fiziskas klātbūtnes uzņēmuma telpās. Kā uzglabāšanas un loģistikas pakalpojumu sniedzējs mēs centāmies rast risinājumu arī savai problēmai. Palielinoties krājumu apgrozījumam, kļuva sarežģītāk saņemt, pieņemt, uzglabāt, pārvaldīt un atrast krājumus plauktos, kā arī tos izsūtīt. Tas prasīja vairāk laika un cilvēkresursu. Mēs meklējām risinājumus, kas ļautu mums koncentrēties uz uzņēmējdarbības izaugsmi, automatizēt procesus un labāk izsekot mūsu krājumiem; diemžēl mēs nonācām pie secinājuma, ka tas nav iespējams.

Mums vēlamie risinājumi tolaik nebija pieejami, tāpēc mēs radījām savu risinājumu, un nodibinājām Jinn. Šobrīd Jinn ir pabeidzis mūsu rīcības plāna pirmo posmu, un tagad mēs sniedzam svarīgākos pasūtījuma izpildes pakalpojumus un veidojam zīmola atpazīstamību. Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu plāniem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Mūsu Vērtības

Mūsu mērķis ir izveidot analītiskos datus, kas ir viegli lietojami un saprotami. Mēs risinām jautājumus, kas saistīti ar nevajadzīgu sarežģītību organizācijas darbībā, un cenšamies efektīvi sniegt skaidru informāciju lietotājiem un nodrošināt jaudīgas analītiskās iespējas visiem mūsu klientiem.

efektivitāte

Efektivitāte

Jinn darbiniekiem ir padziļinātas zināšanas par noliktavu darbību, procesu optimizāciju un loģistiku. Mēs nodrošinām pasūtījumu un krājumu analīzi un statistiku, plānojot ieviest pielāgojamus analīzes rīkus, sniegt pārskatus, galvenos darbības rādītājus un saņemt atgriezenisko saiti par mūsu sniegumu.

analītika

Analītiskā pieeja

Mūsu darbiniekiem ir padziļināta izpratne par nozari un tehnoloģijām. Mēs pieņemam darbā novatoriski domājošus darbiniekus. Mēs strādājam, lai nodrošinātu jaunus un labākus veidus, kas ļauj pieņemt efektīvus, uz zināšanām balstītus lēmumus.

inovācijas

Inovatīvums

Mēs cenšamies uzlabot mūsu klientu lēmumu pieņemšanas pieredzi. Visu, ko mēs darām, virza mūsu mērķis kļūt par nozares mēroga tehnoloģiju platformu.

transformācija

Pārveidošana

Patiesa neveiksme ir nespēja dzīvot saskaņā ar savām vērtībām, un patiesi panākumi ir ikdienas rīcība, lai tās iemiesotu.

Izmēģiniet Jinn noliktavas un fulfillment pakalpojumus

IZMANTOJIET JINN PIEDĀVĀTOS PAKALPOJUMUS JAU ŠODIEN

@ 2024 Jinn. All rights reserved

Pakalpojumi

Jinn ir risinājumu nodrošinātājs e-komercijas uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem uzglabāšanas, krājumu pārvaldības, fulfillment un piegādes pakalpojumu jomā.

Par Jinn