Pasūtījuma komplektēšanas process

Jinn Pasūtījumu Izpildes Pakalpojumi

JŪSU UZTICAMAIS FULFILLMENT PARTNERIS

Mēs automatizējām fulfillment procesu, lai samazinātu pasūtījumu apstrādes laiku, lai mūsu klienti varētu saņemt savas pakas pēc iespējas īsākā laikā kopš pasūtījuma veikšanas.

Mēs lepojamies ar to, ka sadarbojamies ar saviem klientiem, lai sniegtu pakalpojumu, kas sniedz jums sirdsmieru un palīdz optimizēt laiku un izmaksas. Izmantojot mūsu piegādes pieredzi, jūs varēsiet pārspēt klientu cerības, un iegūt vairāk klientu attiecību.

Racionalizēts un efektīvs pasūtījumu pārvaldības process

Palīdziet mums saprast jūsu uzņēmumu un sniedziet visu informāciju par produktu, lai mēs varētu sākt veidot datubāzi.

Sazinieties ar mums un nosūtiet savus produktus

link

Mēs uzglabājam jūsu preces automatizētā noliktavā

Mūsu pasūtījumu izpildes centrs ir automatizēts un drošs, nodrošinot mūsu klientiem 72 000 palešu vietu un 2 000 m2 fulfillment platību.

uzglabāšanas kaste

Mēs uzraugām visus jūsu pasūtījumus, lai varam nekavējoties sākt tos atlasīt un sagatavot nosūtīšanai.

orderi gatavi nosūtīšanai

Mēs komplektējam un nosūtām pasūtījumu jūsu klientiem

Jūsu klienti veic pasūtījumus jūsu online veikalos

Lai jūs kā mūsu klients varētu koncentrēties uz savu klientu loka paplašināšanu un produktu tirdzniecību.

piegāde tajā pašā dienā

Ko Jinn pasūtījumu izpildes pakalpojumi sniedz e-komercijas nozares uzņēmumiem

Mēs augstu vērtējam katra uzņēmuma individualitāti, un strauji augošā konkurence e-komercijas nozarē prasa, lai krājumu pieņemšana, komplektēšana, iepakošana, pārvadājumu uzlīmju sagatavošana, pasūtījumu nosūtīšana, pasūtījumu atgriešanas pārvaldība, krājumu pārvaldība notiktu izmaksu ziņā visefektīvākajā un ātrākajā veidā, lai apmierinātu mūsu klientu vēlmes.

Analītika, lai izsekotu noliktavas veiktspēju

Ātrāka un mierīgāka preču komplektēšana

Apstrādājiet pasūtījumus ātrāk, atlasot produktus noliktavā, izmantojot ekrānā redzamos komplektēšanas sarakstus, izmantojot tālruni, iPad vai citu portatīvu ierīci. Varat automātiski ģenerēt QR kodus produktu atrašanās vietām un vienkārši skenēt tos preču atlases procesa laikā.

Šādas sistēmas izmantošana palīdzēs jums ātri noteikt preces atrašanās vietu un ievērojami samazinās komplektēšanas laiku, jo īpaši, ja jūs uzglabājat lielu skaitu preču vienību vienuviet. Pareiza atrašanās vietu un tajās esošo preču pārvaldība uzlabos krājumu kontroli un pārvaldību.

Pasūtījumu kategorijas un rīki klientu pasūtījumu izsekošanai komplektēšanas, iepakošanas un piegādes laikā

Pasūtījumu pārvaldība

Uzņēmumā Jinn mēs izsekojam un sniedzam jums nepieciešamos rīkus, lai jūs paši varētu izsekot pasūtījumu izpildes procesam no A līdz Z. Meklējiet pasūtījumus pēc statusa, klienta, adreses vai laika posma, kurā izdarīts pasūtījums, un pārbaudiet konkrētā pasūtījuma izpildes statusu – vai tie jau ir nokomplektēti, iepakoti, nosūtīti – un iegūstiet ātru pārskatu par pasūtījumiem, kas jāizpilda.

Izmantojot Jinn sniegtos pakalpojumus, jūs varat apstrādāt pasūtījumus no dažādiem pārdošanas kanāliem un viegli atrast visu ar preci un pasūtījumu saistīto informāciju (piemēram, svaru, komplektēšanas, iepakošanas un nosūtīšanas laikus, klientu adreses un sūtījuma kartītes), kā arī apskatīt izsekošanas informāciju. Izmantojot Jinn sniegtās iespējas, jūs vienmēr zināsiet, cik pasūtījumu ir izpildīti, nokomplektēti, iepakoti, atradīsiet ar transportēšanu saistītu informāciju un iegūsiet lietotājam draudzīgus un vienkāršus analīzes rīkus, lai novērtētu uzņēmuma veiktspēju.

Optimizēta preču un informācijas plūsma pasūtījuma izpildes laikā

Krājumu pārvaldība

Efektīvs un mūsdienīgs krājumu pārvaldības veids, kas nodrošina aktuālu informāciju par klientu krājumiem jebkurā laikā. Izmantojot Jinn piedāvātos pakalpojumus, jums tiks nodrošināta piekļuve reāllaika informācijai, lai labāk izprastu krājumu plūsmu noliktavā. Šāda veida programmatūra palīdz uzņēmumiem sekot līdzi krājumu apjomiem un pārvaldīt pasūtījumus, lai mūsu klienti vienmēr zinātu, kurus krājumus nepieciešams papildināt, varētu atrast ar sūtīšanu saistītu informāciju un izmantotu vienkāršus analīzes rīkus, lai novērtētu uzņēmuma veiktspēju.

Mūsu platformā ir iespējams apstiprināt pasūtījuma un preču informāciju un automātiski izdrukāt pārvadājumu uzlīmes. Iepakošanas laikā skenējiet pareizo preci un vairs nekad neuztraucieties par to, ka varat nejauši nosūtīt klientam nepareizu preci.

Pārliecinieties, vai krājumi ir noliktavā, saņemot brīdinājuma signālus, kas tiek nosūtīti, kad krājumu apjoms noliktavā sāk samazināties, augšupielādējiet fotoattēlus, lai pārbaudītu ienākošo un izejošo preču daudzumu un sekotu līdzi krājumu līmenim, kā arī pārvaldiet krājumu apjomu no tālruņa, planšetdatora vai datora – jebkurā laikā un vietā.

Kurjeru saraksts un turpmākās integrācijas, lai uzlabotu piegādi

Sūtīšana un transportēšana

Vienkāršota sūtīšana nodrošina, ka jums vairs nav jātērē laiks, piesakoties trešās personas sistēmās un pārvaldot tās, lai konsolidētu krājumus un pasūtījumus, izveidotu sūtījumus un automātiski drukātu pārvadājumu uzlīmes. Izmantojot Jinn sniegtās iespējas, jūsu darbinieki varēs pārvaldīt sūtīšanas procesu no vienas platformas vairākiem pārvadātājiem, kā arī automatizēt manuālos procesus, izveidot pārvadājuma uzlīmes un izsekot pasūtījumus no sākotnējās to pieņemšanas līdz nosūtīšanai gala saņēmējam tikai ar vienu klikšķi.

Izmantojot Jinn pakalpojumus, jūsu uzņēmums varēs piekļūt vietējo un starptautisko pārvadātāju sarakstam, kas nepārtraukti paplašinās, ietaupot laiku uz dārgu integrāciju.

Sūtiet preces droši, zinot, ka, izmantojot Jinn pakalpojumus, jūs ietaupīsiet vairāk naudas un pavadīsiet mazāk laika, drukājot uzlīmes un pārvadājot sūtījumus.

Vairāk nekā tikai komplektēšana, iepakošana un transportēšana

pārvaldiet visus pasūtījumus un krājumus vienuviet ar netraucētu piekļuvi no jebkuras ierīces.

Vairāku kanālu pārvaldība

multi channel krājumu pārvaldība

Mērogojiet savas darbības ar vairākiem lietotājiem, piešķirot tiem piekļuvi un pārvaldot atļaujas.

Vairāki lietotāji

Multi user management

Komplektējiet pasūtījumus, izmantojot ekrānā pieejamos komplektēšanas sarakstus, izmantojot tālruni, iPad vai citu portatīvu ierīci.

Komplektēšana

komplektēšanas saraksti

Izmantojiet analītiskos rīkus un diagrammas, lai uzraudzītu uzņēmuma veiktspēju un uzlabotu tā darbību.

Analītika

Orderu iepakošana

Iepakošana

Iepakošanas laikā skenējiet pareizo preci un vairs nekad neuztraucieties par to, ka varat nejauši nosūtīt klientam nepareizu preci.

viegla analitika

Iegūstiet piekļuvi kurjeru datubāzei, automātiskai uzlīmju drukāšanai un starptautiskai sūtīšanai.

Kurjeri un sūtīšana

piegāde tajā pašā dienā

Izmēģiniet Jinn noliktavas un fulfillment pakalpojumus

IZMANTOJIET JINN PIEDĀVĀTOS PAKALPOJUMUS JAU ŠODIEN

@ 2024 Jinn. All rights reserved

Pakalpojumi

Jinn ir risinājumu nodrošinātājs e-komercijas uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem uzglabāšanas, krājumu pārvaldības, fulfillment un piegādes pakalpojumu jomā.

Par Jinn