Inventāra skenēšana un atlase no 3PL noliktavas uzglabāšanas vietas

Jinn Krājumu Pārvaldības Pakalpojumi

JŪSU UZTICAMAIS FULFILLMENT PARTNERIS

Efektīvs un mūsdienīgs krājumu pārvaldības veids, kas nodrošina aktuālu informāciju par klientu krājumiem jebkurā laikā. Jūs varat piekļūt pieejamām precēm no sava datora vai tālruņa, pārbaudīt, kurā izpildes procesa posmā ir jūsu pasūtījumi, vai tie jau ir nokomplektēti, iepakoti, nosūtīti, un iegūt ātru pārskatu par pasūtījumiem, kas jāizpilda. Izmantojot Jinn sniegtās iespējas, jūs vienmēr zināsiet, kurus krājumus nepieciešams papildināt, atradīsiet ar nosūtīšanu saistītu informāciju un iegūsiet vienkāršus analīzes rīkus, lai novērtētu uzņēmuma veiktspēju.

Ko Jinn inventāra pārvaldības pakalpojumi sniedz e-komercijas nozares uzņēmumiem

Mēs nodrošinām saviem klientiem pareizos rīkus un vienkāršu saskarni viņu krājumu pārvaldībai. Mūsu saņēmēju komandas pārbaudīs ienākošos krājumus, kamēr mūsu platforma sinhronizēs krājumus reāllaikā. Mēs pārvaldīsim visus mūsu klientu ienākošas preces un pasūtījumus vienuviet bez nepieciešamības pieslēgties vairākās sistēmās.

Pasūtījumu kategorijas un rīki klientu pasūtījumu izsekošanai komplektēšanas, iepakošanas un piegādes laikā

Krājumu pārvaldība

Uzņēmumā Jinn mēs izsekojam un sniedzam jums nepieciešamos rīkus, lai jūs paši varētu izsekot pasūtījumu izpildes procesam no A līdz Z. Meklējiet pasūtījumus pēc statusa, klienta, adreses vai laika posma, kurā izdarīts pasūtījums, un pārbaudiet konkrētā pasūtījuma izpildes statusu – vai tie jau ir nokomplektēti, iepakoti, nosūtīti – un iegūstiet ātru pārskatu par pasūtījumiem, kas jāizpilda.

Izmantojot Jinn sniegtos pakalpojumus, jūs varat apstrādāt pasūtījumus no dažādiem pārdošanas kanāliem un viegli atrast visu ar preci un pasūtījumu saistīto informāciju (piemēram, svaru, komplektēšanas, iepakošanas un nosūtīšanas laikus, klientu adreses un sūtījuma kartītes), kā arī apskatīt izsekošanas informāciju. Izmantojot Jinn sniegtās iespējas, jūs vienmēr zināsiet, cik pasūtījumu ir izpildīti, nokomplektēti, iepakoti, atradīsiet ar transportēšanu saistītu informāciju un iegūsiet lietotājam draudzīgus un vienkāršus analīzes rīkus, lai novērtētu uzņēmuma veiktspēju.

Pasūtījums ar piegādi tajā pašā dienā no mūsu fulfillment noliktavas

Krājumu pārvaldība

Pārliecinieties, vai krājumi ir noliktavā, saņemot brīdinājuma signālus, kas tiek nosūtīti, kad krājumu apjoms noliktavā sāk samazināties, augšupielādējiet fotoattēlus, lai pārbaudītu ienākošo un izejošo preču daudzumu un sekotu līdzi krājumu līmenim, kā arī pārvaldiet krājumu apjomu no tālruņa, planšetdatora vai datora – jebkurā laikā un vietā.

Iegūstiet viegli interpretējamu analīzi un ikmēneša pārskatus par ienākošajiem un izejošajiem krājumiem, lai analizētu un novērtētu uzņēmuma veiktspēju.

Izmantojot Jinn krājumu pārvaldības pakalpojumus, jums vairs nebūs jāuztraucas par krājumu pārbaudi. Tagad varat vienkārši pārbaudīt katru savu preci atsevišķi vai kopumā un redzēt visu ar preču kustību saistīto informāciju.

Mūsu platformā ir iespējams apstiprināt pasūtījuma un preču informāciju un automātiski izdrukāt pārvadājumu uzlīmes. Iepakošanas laikā skenējiet pareizo preci un vairs nekad neuztraucieties par to, ka varat nejauši nosūtīt klientam nepareizu preci.

Vairāk nekā vienkārša krājumu pārvaldība

Pārliecinieties, vai krājumi ir noliktavā, saņemot brīdinājuma signālus.

Paziņojumi

visu vaidu paziņojumi

Piekļūstiet saviem preču krājumiem no tālruņa, planšetdatora vai datora jebkurā laikā un vietā.

Piekļuve krājumiem reāllaikā

viegli lietojama un pieejama sistema

Izmantojiet analītiskos rīkus un diagrammas, lai uzraudzītu uzņēmuma veiktspēju un uzlabotu tā darbību.

Analītika

viegli lietojama analitika

Izmēģiniet Jinn noliktavas un fulfillment pakalpojumus

IZMANTOJIET JINN PIEDĀVĀTOS PAKALPOJUMUS JAU ŠODIEN

@ 2024 Jinn. All rights reserved

Pakalpojumi

Jinn ir risinājumu nodrošinātājs e-komercijas uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem uzglabāšanas, krājumu pārvaldības, fulfillment un piegādes pakalpojumu jomā.

Par Jinn