Pasūtījuma iepakošana un sagatavošana nosūtīšanai

Jinn Sūtīšanas un Transportēšanas Pakalpojumi

JŪSU UZTICAMAIS FULFILLMENT PARTNERIS

Vienkāršota sūtīšana nodrošina, ka jums vairs nav jātērē laiks, piesakoties trešās personas sistēmās un pārvaldot tās, lai konsolidētu krājumus un pasūtījumus, izveidotu sūtījumus un drukātu pārvadājumu uzlīmes. Izmantojot Jinn sniegtās iespējas, jūs varat viegli izsekot savam pasūtījumam no tā sākotnējās pieņemšanas līdz pat nosūtīšanai gala saņēmējam ar vienu klikšķi.

Galvenā Jinn priekšrocība ir tā, ka mēs varam izpildīt un nosūtīt pasūtījumus tajā pašā dienā, ja pasūtījumi tiek iesniegti līdz plkst. 12.00.

Ko Jinn sūtīšanas pakalpojumi sniedz e-komercijas nozares uzņēmumiem

Vienkāršota sūtīšana nodrošina, ka jums vairs nav jātērē laiks, piesakoties trešās personas sistēmās un pārvaldot tās, lai izveidotu sūtījumus un drukātu pārvadājumu uzlīmes. Mūsu pasūtījumu izpildes process sākas, tiklīdz klients ir veicis pasūtījumu. Kad pasūtījums ir saņemts, mēs varam nekavējoties sākt pasūtījuma apstrādi un nosūtīt to jūsu klientam izmaksu un laika ziņā visefektīvākajā veidā.

Kurjeru saraksts un turpmākās integrācijas, lai uzlabotu piegādi

Vienkāršojiet piegādes procesu

Mēs saprotam, cik svarīgi ir nodrošināt netraucētu darbību, kad runa ir par sūtījumu pārvaldību, tāpēc Jinn komanda strādā pie integrācijas ar lielākajiem un populārākajiem kurjera pakalpojumu sniedzējiem.

Mēs novēršam sarežģījumus, kas saistīti ar vairākām piegādēm, izmantojot trešo personu pakalpojumus, veicot mūsu tiešo kurjeru API integrāciju. Mūsu vairāku kurjeru integrācija nodrošinās, ka jums vairs nebūs nepieciešams pieslēgties vairākām kurjeru sistēmām, veidot atsevišķus līgumus ar kurjeriem vai manuāli ievadīt katra pasūtījuma izsekošanas numurus.

Automātiski ģenerēta dokumentācija, piemēram, iepakošanas saraksti, pavadzīmes, palešu etiķetes un rēķini

Dokumentācija un preču piegādes pēdējais posms

Saskaņā ar RILA (2021) datiem 90% patērētāju sagaida, ka e-komercijas pasūtījumi tiks piegādāti 2 līdz 3 dienu laikā. Jinn piedāvā konkurētspējīgus piegādes pakalpojumus un samazinātas preču piegādes pēdējā posma izmaksas.

Izmantojot Jinn programmatūru, jums nav jāuztraucas par ar sūtījumiem saistītās dokumentācijas sagatavošanu. Iepakošanas sarakstus, pavadzīmes, palešu etiķetes un rēķinus var sagatavot automātiski un pēc vajadzības izdrukāt.

Ar tiešo e-komercijas veikala integrāciju jūs varēsiet racionalizēt produktu plūsmu no noliktavas līdz pat saņēmēja durvīm.

Uzglabāšanas vietas fulfillment noliktavā

Dažas lietas, kas jāpatur prātā

PASŪTĪJUMI, KAS IESNIEGTI LĪDZ PLKST. 12.00

Termiņš ir atkarīgs no noliktavas, kurā glabājat krājumus.

Pasūtījumiem, kuros iekļauti produkti, kas nav noliktavā, kuru skaits tiks papildināts līdz ar jaunu krājumu saņemšanu, atgrieztiem vai iepriekš rezervētiem produktiem, netiks piemērota pasūtījuma izpilde tajā pašā dienā.

Lai pasūtījumu varētu izpildīt tajā pašā dienā, pasūtījumā jābūt iekļautiem tikai noliktavā esošiem produktiem.

Vairāk nekā tikai piegāde

Paplašiniet savu darbību, izmantojot vairāku kurjeru pakalpojumus vienuviet

Vairāki kurjeri

Vienkāršs un netraucēts nosūtīšanas process

izvēlieties pareizo kurjeru

Piegāde

vienkārša piegāde

Vienkāršota pasūtījumu izsekošana reāllaikā

Pasūtījumu izsekošana

viegla izsekošana

Automatizēts pārvadājumu uzlīmju drukāšanas process

Etiķešu drukāšana

automatizēta etiķešu drukāšana

Iegūstiet piekļuvi savākšanas un piegādes punktu tīklam

iepakots produkts

Saņemšanas punkti

Iepakošana

daudz saņemšanas un piegādes punktu

Papildu iepakojuma nodrošināšana, ja nepieciešams

Izmēģiniet Jinn noliktavas un fulfillment pakalpojumus

IZMANTOJIET JINN PIEDĀVĀTOS PAKALPOJUMUS JAU ŠODIEN

@ 2024 Jinn. All rights reserved

Pakalpojumi

Jinn ir risinājumu nodrošinātājs e-komercijas uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem uzglabāšanas, krājumu pārvaldības, fulfillment un piegādes pakalpojumu jomā.

Par Jinn