Atras piegādes nozīme

Piegāde tajā pašā dienā kļūst arvien svarīgāka mūsdienu straujajā pasaulē, jo patērētāji meklē tūlītēju gandarījumu un ērtības. McKinsey & Company ziņojumā "Same-day delivery: The next evolutionary step in parcel logistics" tiek pētīts pašreizējās vienas dienas piegādes stāvoklis un potenciālie ieguvumi un зroblēmas, kas saistīti ar šo pakalpojumu.

Piegāde tajā pašā dienā pašlaik ir vispopulārākā ASV un Ķīnā, kur lielie e-komercijas spēlētāji, piemēram, Amazon, Walmart un Alibaba, ir ieguldījuši lielus līdzekļus šo pakalpojumu attīstībai. Eiropā piegāde tajā pašā dienā joprojām ir sākuma stadijā, un tikai daži uzņēmumi piedāvā šo pakalpojumu. Pēdējo pāris gadu laikā piegāde vienā dienā visbiežāk tika izmantota steidzamām un vērtīgām precēm, piemēram, medicīnas precēm un elektronikai, kā arī pārtikas precēm un gataviem ēdieniem. Tomēr Covid laikā pakalpojums ir ievērojami paplašinājies, iekļaujot arī citas nozares, piemēram, modes un apģērbu, kur patērētāji meklē tūlītēju piegādi.
Small parcel delivery

Galvenie vienas dienas piegādes modeļi fulfillment procesā

McKinsey & Company rakstā "Same-day delivery: The next evolutionary step in parcel logistics" piedāvā trīs dažādus piegādes modeļus:

- Veikala pasūtījumu izpilde: šajā modelī mazumtirgotājs izmanto savu esošo veikalu tīklu, lai izpildītu pasūtījumus un piegādātu tos klientiem tajā pašā dienā. Šis modelis ir īpaši populārs pārtikas preču mazumtirgotāju vidū.

- Dark store/mini pasūtījumu izpildes centrs. Šajā modelī mazumtirgotājs pārvalda nelielu, speciālu izpildes centru, kas tiek izmantots tikai pasūtījumu piegādei tajā pašā dienā. Šis modelis ir īpaši populārs modes un apģērbu mazumtirgotāju vidū.

- Specializēts tīkls: šajā modelī mazumtirgotājs pārvalda kurjerpasta piegādes un izplatīšanas centru tīklu, kas tiek izmantoti tikai piegādei tajā pašā dienā. Šis modelis ir īpaši populārs starp tādiem e-komercijas gigantiem kā Amazon un Alibaba.

Piegāde tajā pašā dienā plusi un mīnusi

Plusi:

- Ērtības: piegāde tajā pašā dienā piedāvā patērētājiem ērtības, jo pasūtījumi tiek piegādāti pie viņu namdurvīm tūlīt pēc pirkuma veikšanas, tādējādi novēršot nepieciešamību doties uz veikalu vai gaidīt vairākas dienas lai lai saņemt sūtījumu.

- Konkurences priekšrocības: piegāde tajā pašā dienā sniedz uzņēmumiem konkurētspējas priekšrocības, ļaujot tiem atšķirties no konkurentiem, kuri nevar piedāvāt līdzīgu pakalpojumu.

- Klientu apmierinātība: piegāde tajā pašā dienā var palielināt klientu apmierinātību un lojalitāti, apmierinot viņu tūlītējās vajadzības un cerības.

- Palielināt pārdošanas apjomu: piegāde tajā pašā dienā var palielināt pārdošanas apjomu, mudinot patērētājus veikt pirkumus, kurus viņi varētu atlikt piegādes laika dēļ.

- Efektivitāte: piegāde tajā pašā dienā var uzlabot biznesa efektivitāti, samazinot laiku un izmaksas, kas saistītas ar pasūtījuma izpildi un piegādi.

Mīnusi:

- Augstas izmaksas, sarežģīta loģistika un progresīvu tehnoloģiju un infrastruktūras nepieciešamība. Mazumtirgotājiem šīs problēmas var ietekmēt vienas dienas piegādes rentabilitāti un ierobežot šī pakalpojuma pieejamību noteiktos ģeogrāfiskos apgabalos vai klientu segmentos.

- Pirms šī pakalpojuma ieviešanas mazumtirgotājiem rūpīgi jāizsver izmaksas un ieguvumus no piegādes tajā pašā dienā. Mazumtirgotājiem būtu arī jāapsver iespējas sadarboties ar loģistikas pakalpojumu sniedzējiem un tehnoloģiju uzņēmumiem, lai atrisinātu dažas problēmas ar vienas dienas piegādi.

- Uzlabota analīze un maršruta optimizācija: piegādei tajā pašā dienā ir nepieciešama reāllaika datu analīze un uzlaboti algoritmi, lai optimizētu maršrutus un samazinātu piegādes laiku.

Statistika

Kopumā piegāde tajā pašā dienā ir svarīga, jo tā nodrošina ērtības, konkurences priekšrocības, klientu apmierinātību, palielinātu pārdošanas apjomu un uzlabotu efektivitāti. Tādējādi šis pakalpojums kļūst arvien populārāks gan uzņēmēju, gan patērētāju vidū. Saskaņā ar Dropoff aptauju 60% patērētāju teica, ka viņi ir izvēlējušies mazumtirgotāju tieši tāpēc, ka piedāvā piegādi tajā pašā dienā. Tajā pašā aptaujā 96% respondentu teica, ka, nosūtot piegādi tajā pašā dienā, viņi, visticamāk, atkal sazināsies ar mazumtirgotāju. McKinsey & Company pārskats parādīja, ka piegāde vienā dienā varētu būt līdz pat 25% no visa tiešsaistes pasūtījumu piegādes tirgu. Saskaņā ar MetaPack veikto aptauju, 96% pircēju piegādes ātrumu uzskata par svarīgu faktoru, pieņemot lēmumu par pirkumu tiešsaistē.
Uzņēmumā Jinn mēs šobrīd investējam dažādu piegādes iespēju un jaunu lietotājam draudzīgu saskarnes funkciju attīstībai, lai mūsu klientiem būtu labākas krājumu pārvaldības un fulfillment iespējas, bet klientu saņēmējiem būtu lielāka elastība un iespējas saņemt preces ērtākajā un efektīvākajā veidā. Jūsu uzņēmuma izaugsme ir mūsu izaugsme, tāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu jums gūt panākumus. Jinn galvenā priekšrocība ir tā, ka mēs varam izpildīt un nosūtīt pasūtījumus tajā pašā dienā, ja pasūtījumi tiek veikti līdz pulksten 12:00 - noklikšķiniet šeit, lai iegūtu vairāk informācijas vai sazinieties ar mums, vai pieprasīt cenas.
Meetjinn Team

Izmēģiniet Jinn noliktavas un fulfillment pakalpojumus

IZMANTOJIET JINN PIEDĀVĀTOS PAKALPOJUMUS JAU ŠODIEN

@ 2024 Jinn. All rights reserved

Pakalpojumi

Jinn ir risinājumu nodrošinātājs e-komercijas uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem uzglabāšanas, krājumu pārvaldības, fulfillment un piegādes pakalpojumu jomā.

Par Jinn