Kā samazināt loģistikas izmaksas, ieviešot pasūtījumu fulfillmentu

Ievērojamais elektroenerģijas izmaksu pieaugums pērn būtiski ietekmējis e-komercijas uzņēmumus un privātpersonas. Uzņēmumiem degvielas un citu ar enerģiju saistīto izmaksu pieaugums ir izraisījis augstākas piegādes un ekspluatācijas izmaksas, kā rezultātā Uzņēmumiem ir mazāka peļņa. Dažos gadījumos uzņēmumi ir bijuši spiesti paaugstināt cenas vai samazināt savu produktu klāstu, lai kompensētu lielākas izmaksas.

Covid-19 pandēmija ir būtiski ietekmējusi to, kā cilvēki iepērkas. Pandēmijas pirmajos mēnešos daudzi cilvēki bija spiesti palikt mājās un izvairīties no sabiedriskām vietām izraisot online iepirkšanās pieaugumu. Saskaņā ar Adobe Analytics pētījumu, ASV online mazumtirdzniecības apjomi 2020. gada aprīlī pieauga par 23,4%, salīdzinot ar to pašu mēnesi 2019. gadā.

Pandēmijai turpinoties 2022. gadā, iepirkšanās online joprojām bija spēcīga. 2021. gada novembrī ASV tiešsaistes mazumtirdzniecības apjomi pieauga par 19,2%, salīdzinot ar to pašu mēnesi 2020. gadā. Šo pieaugumu noteica vairāki faktori, tostarp nepārtrauktā bezkontakta iepirkšanās priekšroka, e-komercijas piedāvājumu paplašināšana un pieaugošā ātras un bezmaksas piegādes pieejamība.

Nesenā Forrester Research pētījumā konstatēts, ka 60% patērētāju plāno turpināt iepirkšanos online pat pēc pandēmijas beigām. Tas liecina, ka pāreja uz iepirkšanos internetā saglabāsies.

Tomēr šodien daudzi uzņēmumi nonāk sarežģītā situācijā, cenšoties samazināt enerģijas un ekspluatācijas izmaksas. Pēc ievērojamā online iepirkšanās pieauguma Covid laikā eiforija ir izgaisusi, jo patērētāji tagad izrāda atturīgāku iepirkšanās uzvedību. Galvenais patērētāju tēriņu samazināšanās iemesls ir augstā inflācija, kas sasniedza augstāko 10,6% līmeni 2022. gada oktobrī ES un 2022. gada jūnijā ASV.

E-komercijas uzņēmumi ir pakļauti lielam spiedienam noturēties virs ūdens, un šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā uzņēmumi var samazināt loģistikas izmaksas, enerģijas patēriņu un ekspluatācijas izmaksas.

Pasūtījuma Fulfillment Procesa Optimizācija:

Viens no veidiem, kā samazināt loģistikas izmaksas, ir optimizēt pasūtījuma izpildes procesu. Saskaņā ar Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) pētījumu, pasūtījuma fulfillment process var veidot līdz pat 55% no loģistikas izmaksām (CSCMP, 2022). Tādējādi pasūtījumu izpildes procesa racionalizēšana var palīdzēt uzņēmumiem ietaupīt loģistikas izmaksas.

Lai racionalizētu fulfillment procesu, uzņēmumi var izmantot tādus tehnoloģiskus risinājumus kā noliktavas vadības sistēmas (WMS), transporta pārvaldības sistēmas (TMS) un pasūtījumu pārvaldības sistēmas (OMS). Šīs sistēmas var palīdzēt automatizēt procesus, uzlabot krājumu pārvaldību, samazināt kļūdu skaitu un uzlabot veiktspēju (Azadegan, Dooley & Mollenkopf, 2019). Tomēr izmantot dažādas sistēmas ir neefektīvi, uzņēmumi var izmantot jaunus 3PL uzņēmumus, piemēram, Jinn, kas sniedz visaptverošus pakalpojumus.

Fulfillment Outsourcing Ieviešana

Fulfillment outsourcing ir veids, kā samazināt loģistikas izmaksas. Outsourcing var palīdzēt uzņēmumiem ietaupīt darbaspēka izmaksas, samazināt pieskaitāmās izmaksas un palielināt mērogojamību (Azadegan, Dooley & Mollenkopf, 2019).

Izmantojot fulfillment outsourcing, uzņēmumiem vajadzētu izvēlēties cienījamu pasūtījumu izpildes nodrošinātāju, piemēram, Jinn, kas var nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus par saprātīgu cenu. Turklāt uzņēmumiem ir jānodrošina, ka pakalpojumu sniedzējs var apmierināt īpašās vajadzības, piemēram, krājumu pārvaldību, pasūtījumu apstrādi un piegādi.

Jinn var palīdzēt jums racionalizēt pasūtījumu izpildes procesus un ietaupīt naudu, nodrošinot:

- Fulfillment centru, kas atrodas jūsu klientiem ērti pieejamā vietā. Tas saīsinās pasūtījumu nosūtīšanas laiku, kas ietaupīs naudu par piegādi.
- Fulfillment centru ar augstu automatizācijas līmeni. Tas var palīdzēt jums samazināt manuālo uzdevumu skaitu, kas jums jāizpilda, un tādējādi varat ietaupīt darbaspēka izmaksas.
- Rīkus, kuriem jums nav resursu. Tas var palīdzēt ietaupīt naudu uz darbaspēka izmaksām, nezaudējot izpildes procesa kvalitāti.
- Izdevīgas cenas, maksājiet par to, ko lietojat. Tas palīdzēs jums iegūt vislabāko cenu tirgū.
- Pasūtījuma fulfillment izmaksu elastību.

Lean Loģistikas Ieviešana

Vēl viens veids, kā samazināt loģistikas izmaksas, ir Lean Logistics ieviešana, kuras mērķis ir novērst atkritumus un palielināt loģistikas procesa efektivitāti. Šī pieeja var palīdzēt uzņēmumiem samazināt transporta, krājumu un darbaspēka izmaksas (Barnes & Liao, 2019).

Lai ieviestu Lean Logistics, uzņēmumi var izmantot tādus rīkus kā Value Stream Mapping (VSM), Kaizen Events un Just-In-Time (JIT) fulfillment. Šie rīki var palīdzēt noteikt neefektivitāti loģistikas procesā un ieteikt risinājumus atkritumu likvidēšanai (Barnes & Liao, 2019).

Izmantojot Jinn, jūs varat samazināt daudzus iekšējos noliktavas un krājumu riskus. Krājumu uzglabāšanai jūsu noliktavā ir nepieciešams iesaldēt lielu resursu un kapitāla apjomus. Tas var ietekmēt to, kā un cik ātri varat paplašināt savu biznesu, jo īpaši tādos nemierīgajos laikos kā tagad. Izmantojot Jinn, jūs samazinat risku, ka jūsu noliktava būs pārāk liela, maksājiet par to, ko lietojat, samazinat fiksētās izmaksas un atbrīvo savu kapitālu citu uzņēmējdarbības jomu attīstībai.

Automatizācija

Automatizācijai ir arvien lielāka loma e-komercijā Baltijā. E-komercijas uzņēmumi iegulda automatizācijas tehnoloģijās, lai palielinātu efektivitāti, samazinātu izmaksas un uzlabotu precizitāti. Automatizācija var palīdzēt uzņēmumiem racionalizēt visu izpildes procesu, sākot no pasūtījumu saņemšanas līdz produktu piegādei, kā arī var palīdzēt tiem ātrāk mērogot savu darbību. Automatizācijas piemērs varētu būt integrācija tieši ar e-komercijas veikaliem, piemēram, Shopify, WooCommerce, Open Cart un citiem, automatizēta krājumu pārvaldība noliktavā, integrācija ar piegādes pakalpojumu sniedzējiem un citiem. Tas samazina iesaistīto cilvēku skaitu paku savākšanas, iepakošanas un nosūtīšanas posmos.
3PL logistika

Transportēšanas Optimizācija

Transportēšanas optimizācija ir vēl viens veids, kā samazināt loģistikas izmaksas. Transporta izmaksas var būt nozīmīga loģistikas izmaksu daļa, tāpēc, meklējot veidus, kā optimizēt transportēšanu, var panākt ievērojamu izmaksu ietaupījumu (CSCMP, 2022).

Lai optimizētu transportēšanu, uzņēmumi var izmantot tādas stratēģijas kā maršruta optimizācija un operatora izvēle. Šīs stratēģijas var palīdzēt samazināt transportēšanas izmaksas, samazinot nobraukumu, izvēloties visrentablāko transportēšanas veidu un izvēloties visefektīvāko pārvadātāju (CSCMP, 2022).

Parasti pareizā pārvadātāja izvēle aizņem daudz laika. Ir daudz dažādu pārvadātāju, katram ir savi tarifi un pakalpojumi. Tāpat paturiet prātā, ka jums būs jāvienojas ar saviem pārvadātājiem. Kad esat atradis dažus pārvadātājus, ar kuriem vēlaties sadarboties, jums būs jāvienojas ar tiem, lai iegūtu labus tarifus. Pēc tam jums būs jāoptimizē piegādes metodes. Ir daudz dažādu veidu, kā nosūtīt un piegādāt preces. Jums būs jāapsver iespēja izmantot dažādas metodes, kas ir piemērotas dažādiem produktu veidiem un/vai dažādiem klientiem. Piemēram, varat izmantot paātrināto piegādi augstvērtīgām precēm un standarta piegādi mazvērtīgām precēm.

Lai ietaupītu laiku un koncentrētos uz citiem uzņēmējdarbības aspektiem, varat apsvērt iespēju izmantot trešās puses loģistikas pakalpojumu sniedzēju (3PL), piemēram, Jinn. Jinn sniedz pakalpojumus, kas var jums palīdzēt visos loģistikas aspektos, sākot no noliktavas un komplektēšanas līdz nosūtīšanai un piegādei. Turklāt ar Jinn jūs varat piekļūt tālāk norādītajam:

- Izvēlieties no dažādām piegādes iespējām
- Piekļūstiet saņemšanas punktu tīklam
- Izmantojiet praktisku iepakojumu
- Vienkārša un pieejamu pasūtījumu izsekošana
- Automātiska piegādes uzlīmju drukāšana
- Automatizēta visas nosūtīšanas un loģistikas dokumentācijas sagatavošana
Noslēgumā jāsaka, ka loģistikas izmaksu samazināšana ir ļoti svarīga, lai uzņēmumi saglabātu konkurētspēju un peļņu. Racionalizējot fulfillment procesu, ieviešot taupīgu loģistiku un optimizējot transportēšanu, uzņēmumi var samazināt loģistikas izmaksas un palielināt peļņu. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā Jinn var palīdzēt jums samazināt loģistikas un noliktavas izmaksas, noklikšķiniet šeit vai sazinieties ar mums, lai saņemtu cenu.
Meetjinn Team

Izmēģiniet Jinn noliktavas un fulfillment pakalpojumus

IZMANTOJIET JINN PIEDĀVĀTOS PAKALPOJUMUS JAU ŠODIEN

@ 2024 Jinn. All rights reserved

Pakalpojumi

Jinn ir risinājumu nodrošinātājs e-komercijas uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem uzglabāšanas, krājumu pārvaldības, fulfillment un piegādes pakalpojumu jomā.

Par Jinn